kontakt@drogeriaestrella.pl

Producenci

1 listopada sprawdź ofertę na Wszystkich Świętych

MUGGA Spray 25% Ikarydyna na komary i kleszcze 75ml

Kod: 5903933031019
Producent: Mugga
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Dostępność: w magazynie
Cena: 25,19 zł 25.19
  ( 1 ml = 0,34 zł )
ilość szt.
dodaj do przechowalni

MUGGA Spray 25% Ikarydyna na komary i kleszcze 75ml

Opis

MUGGA Spray 25% Ikarydyna na komary i kleszcze 75ml

Produkt w postaci płynu przeznaczony do odstraszania kleszczy. Do użytkuzewnętrznego. Substancja czynna: ikarydyna – 261,23 g/kg. Maksymalna ochronaprzed kleszczami do 8h. Do użycia na skórę i ubrania. Nie barwi ubrań i posiadaprzyjemny zapach.

SPOSÓB UŻYCIA: Stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Nie wdychać rozpylonego produktu. Nanieść na odsłoniętą skórę, omijając okolice oczu i usta. Aby nanieść na twarz, spryskać dłoń, a następniedelikatnie rozmasować na skórze. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Po użyciuzamknąć szczelnie pojemnik. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: Łatwopalna ciecz i pary. Działa drażniąco na oczy. Wrazie konieczności zasięgnięcia porad lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorącychpowierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Niepalić.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut.Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Wprzypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.  Zwartość/pojemnik usuwać douprawnionego zakładu unieszkodliwiania odpadów zgodnie z krajowymi przepisami.Pierwsza pomoc: w przypadku połknięcia nie wywoływać wymiotów. Wypłukać ustawodą i popić dużą ilością wody.  Po narażeniu drogą oddechową zapewnić dostęp świeżego powietrza. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: spłukać skórę obficie wodą, skontaktować się z lekarzem.


Opinie o produkcie (0)

Polecane z tym produktem

[product category_id="" limit="40" slider="true" autoScrolling="true"]

Z tym produktem kupiono również

[product category_id="781" limit="40" slider="true" autoScrolling="true" getFromMainCategory="true"]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium