kontakt@drogeriaestrella.pl

Producenci
Czas realizacji zamówienia

Na czas potrzebny na dostarczenie Państwa zamówienia pod wskazany adres (R+D) składa się czas realizacji zamówienia – kompletowanie, przygotowanie paczki do wysyłki (R) oraz czas dostawy potrzebny firmie przewozowej na dostarczenie przesyłki pod wskazany adres (D).

Przygotowanie zamówienia i wysyłka (R):

W przypadku wyboru przez Państwa formy płatności przelewem lub szybkimi płatnościami online, przystępujemy do realizacji zamówienia po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. W przypadku skorzystania z szybkich płatności online, pieniądze znajdują się na naszym koncie po kilkunastu minutach. W przypadku płatności przelewem tradycyjnym jego zaksięgowanie następuje w przeciągu ok. 1 dnia roboczego od nadania przelewu przez Państwa.

W obu powyższych przypadkach czas realizacji wynosi do 24 godziny od zaksięgowania wpłaty - w dni robocze. W dni wolne od pracy (weekendy, święta) czas realizacji liczony jest od najbliższego dnia roboczego od godziny 8 rano.

W przypadku złożenia zamówienia w dniu roboczym i wyborze płatności za pobraniem, zamówienie zostanie zrealizowane do 24 godziny od jego złożenia. W dni wolne od pracy (weekendy, święta) czas realizacji liczony jest od najbliższego dnia roboczego od godziny 8 rano.

Do czasu realizacji potrzebnego nam do przetworzenia zamówienia, skompletowania i spakowania, należy doliczyć czas potrzebny firmie przewozowej na dostarczenie przesyłki pod wskazany adres lub do paczkomatu. W zależności od wybranego przez Państwa przewoźnika, czas dostarczenia przesyłki może być różny.

Czas realizacji zamówienia przez przewoźników (D):

Od momentu wysłania przesyłki przez obsługę naszego sklepu, firmy przewozowe potrzebują następującego czasu, aby dostarczyć przesyłkę do Ciebie:

Firma kurierska GLS - dostarcza paczki zazwyczaj na następny dzień roboczy od nadania przesyłki.

Inpost PACZKOMATY – paczka zostanie umieszczona we wskazanym przez Ciebie paczkomacie najprawdopodobniej w kolejnym dniu roboczym od nadania przesyłki (98% przesyłek dociera na następny dzień roboczy).

Dostawa na terenie dzielnicy Gdańsk-Kokoszki - w następnym dniu roboczym po spakowaniu zamówienia w godzinach od 8:00 do 16:00.

ODBIÓR OSOBISTY - w kolejnym dniu roboczym w siedzibie firmy: Estrella Sp. z o.o.Sp.K. ul. Geodetów 11, 80-298 Gdańsk od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Uwaga: prosimy o odbieranie towaru dopiero po otrzymaniu SMS`a z informacją o gotowości paczki do odbioru. 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium