kontakt@drogeriaestrella.pl

Producenci

Nowości

Na muchy

Ochrona przed muchami

Wraz z nastaniem lata muchy stały się okropną uciążliwością, i w nocy, i w dzień? Pułapki na muchy i preparaty muchobójcze powinny skutecznie rozwiązać ten problem.

Opcje przeglądania
Kategorie
Cena
  • od
    do

Bros Insect spray na owady latające i biegające 300ml Bros Insect spray na owady latające i biegające 300ml

Producent: Bros
Cena: 11,69 zł
( 1 ml = 0,04 zł )
szt.
zobacz więcej

Bros Muchospray na owady latające 400ml Bros Muchospray na owady latające 400ml

Producent: Bros
Cena: 9,39 zł
( 1 ml = 0,02 zł )
szt.
zobacz więcej

Bros Muchospray na owady latające 750ml Bros Muchospray na owady latające 750ml

Producent: Bros
Cena: 18,49 zł
( 1 ml = 0,02 zł )
szt.
zobacz więcej

Bros Supercyp 6WP Preparat do oprysku na muchy 25g Bros Supercyp 6WP Preparat do oprysku na muchy 25g

Producent: Bros
Cena: 9,99 zł
( 1 g = 0,40 zł )
szt.
zobacz więcej

Bros Worek na muchy 1szt Bros Worek na muchy 1szt

Producent: Bros
Cena: 35,39 zł
szt.
zobacz więcej

Expel Muchospray Cytryna 400ml Expel Muchospray Cytryna 400ml

Producent: Expel
Cena: 9,50 zł
( 1 ml = 0,02 zł )
szt.
zobacz więcej

Soltex Spray na muchy 300ml Soltex Spray na muchy 300ml

Producent: Soltex
Cena: 9,99 zł
( 1 l = 33,30 zł )
szt.
zobacz więcej

Soltex Spray na owady latające o zapachu kwiatów lasu 300ml Soltex Spray na owady latające o zapachu kwiatów lasu 300ml

Producent: Soltex
Cena: 9,99 zł
( 1 ml = 0,03 zł )
szt.
zobacz więcej

Szeroki ich wybór można znaleźć w drogerii internetowej Estrella, gdzie prócz standardowych preparatów w sprayu,  znajdują się również mechaniczne środki na muchy, komary i inne insekty. Ich stosowanie nie tylko rozprawi się z nieproszonymi gośćmi, ale również – ze względu na stosowane receptury – jest całkowicie bezpieczne dla otoczenia.

Oferta produktów do ochrony przed owadami

Drogeria internetowa Estrella oferuje szeroki wybór produktów na muchy, muszki owocowe, komary i inne owady, które są szczególnie aktywne latem. Wśród licznych pułapek na muchy, które są dostępne w sklepie, można znaleźć zarówno urządzenia elektryczne uzupełniane specjalnym płynem, jak i okrągły lub płaski lep na muchy. Równie skutecznym środkiem na muchy i inne owady, mogą być taśmy pokryte wabiącą substancją przeznaczone do montowana na oknach.

Dobrym sposobem na muchy są także preparaty chemiczne. Starannie dobrane substancje skutecznie zwalczają problemy z owadami. Tego typu pułapki na muchy dostępne są w formie sprayu, proszku przeznaczonego do przygotowania zawiesiny lub gotowego płynu.

Odstraszacz na muchy, podobnie jak lep na muchy, można stosować nie tylko w domu, ale również na zewnątrz. Niektóre z preparatów owadobójczych dedykowane są do odławiania insektów między innymi na balkonach, tarasach i w altanach ogrodowych. W przypadku konieczności zastosowania masowej ochrony warto wykonać opryski specjalnym roztworem, który zapewni skuteczną, i przede wszystkim, długotrwałą ochronę.

W drogerii internetowej Estrella można znaleźć produkty takich marek jak Bross, Expel i Soltex, które już od lat dostarczają najlepsze środki do zwalczania różnego rodzaju szkodników, w tym również preparaty na muchy.

Bezpieczeństwo stosowania środków na muchy

Niektóre produkty na muchy dostępne na rynku są preparatami o silnym działaniu biobójczym, dlatego za każdym razem przed ich użyciem należy przeczytać instrukcję i zadbać o zachowanie właściwych środków ostrożności. Substancje czynne, które zawierają, niejednokrotnie zwalczą nawet te insekty, które uodporniły się na inne środki na muchy.

Niezależnie od zastosowanego rozwiązania, należy zadbać o to, by każdy odstraszacz na muchy został zamontowany w odpowiedni sposób, najlepiej poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Jest to szczególnie istotne w przypadku takich środków ochrony, jak lep na muchy, czy elektropułapki, które mógłby stanowić bezpośrednie zagrożenie dla ich życia i zdrowia.

Na rynku można znaleźć również typy produktów bazujących na naturalnych wyciągach. Taki środek na muchy będzie idealnym rozwiązaniem do kuchni, gdzie w gorące dni często pojawiają się trudne do zwalczenia muszki owocówki. Specjalna receptura nie tylko pozwala się uchronić przed tymi owadami, ale również jest bezpieczna w kontakcie z żywnością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium